Bu hikaye tarzında bayanların ağzından yaşadığı hikayeler için
Tıkla ve dinlemeye başla : 00353 515 73 52

Dq08VrZbnAo

Kocasından Memnun Kalmayınca Bana Geldi

Daha işe yeni başladığım sıralardı ve bu yüzden kimsecikleri tanımıyordum arkadaşlar, hikayenin geçtiği zaman dilimi içerisinde.Ve daha işe başladığımın birinci gününde bile yalnız kalmaktan bıkmış usanmış durumda idim.Çünkü yalnızlığa karşı benim ayrı ve gizem dolu bir takıntım vardı, yok değil hani.. Ha benim bir de şöyle bir huyum vardı ki girdiğim mekanların,ortamların aslında hiçbirine karşı bir yabancılık yada uyum zorluğu çekmezdim.Bu benim en sevdiğim huyumdu.Evet en sevdiğim huyumdu diyorum fakat ben huylarımdan daha çokta kendimi seven bir insanım laf aramızda.Hem buu bilmenize çok gerekte yoktun aslında ama ne bileyim ben içimden ne geçerse ortaya döküveren bir insanım arkadaşlar 🙂 Neyse artık hikayemize geçelim,
Çiğdem 36 yaşında, hala 21 gibi gösteren, iki evlat annesi, taş gibi kadındı. Beni ilk zamanlar çevreye o ısındırdı, arkadaşlarla samimi olmama yardımcı oldu, köprüler kurmada etkin rol oynadı falan. Hep yanyana olduğumuzdan artık iyice sırlarımızı paylaşmaya başlamıştık. Çiğdem bir gün eşiyle kavga ettiğini söyledi. Yanıma gelip bir sigara yaktı, başladı anlatmaya. Eşi çok vurdum duymaz, ilgi alaka göstermez, yatağa sadece sex için gelen biriymiş. Son zamanlarda da alkolle olan samimiyeti, iyice bozmuş Çiğdem’in kafasını, gözünden akan yaşlara dayanamayıp teselli etmeye çalışsam da çok faydası olmadı.

Bana o günden sonra daha fazla yaklaşan Çiğdem, her çaya çıktığında benim masama oturur, yemek yemeye benden habersiz çıkmazdı. Birlikte çok sıkı bağlar kurmuştuk artık. Abla dediğimde, kalbim değişik duygularla doluyordu. Bir gün eşi geldi iş yerimize, Çiğdem beni çağırdı ve eşiyle tanışmamı istedi. Eşinin elini sıktım ve biraz sohbet ettim. Adam bizim bahçede kullandığımız kazmadan farksızdı. “Ha Hu La ” adamın iletişim aracı olmuştu artık. Göbek sarkmış dışarı, leş gibi geceden kalma bira kokuyordu. Eşi gittikten sonra Çiğdem beni çağırdı yanına ve çaya gidelim mi dedi. Bende had o zaman deyip kalktım yerimden.

Çayımızı yudumlarken, “gördün demi öküzü” dedi. Ben kocasını kast ettiğini biliyordum ama bilmezmiş gibi, aşağıdan geçen adamı gösterip “evet şu mavi gömlekli adam değil mi ” dedim. Çiğdem aşağıya bakıp güldü “kocam bugün mavi gömlekle oradan geçmedi” dedi. Çayımızı yudumlarken gülüştük. “Sence insan sex yaparken her yol açık mı olmalı ” dedi. Ben ne dediğini bu sefer gerçekten anlamamıştım. ” anlamadım abla tekrar sorar mısın, ama açık açık sor şifreli sorma” dedim. Lappp diye yapıştırdı lafı ” kocam beni götten sikmek istiyor” sence, sex de her yol mübah mı ” dedi. “Abla yani bilmiyorum ” diyerek , konuşmayı saptırmaya çalışıyordum. ” hiç insafı kalmadı artık bu adamın, ağzımı sikmesine razı oluyorum ama, götümden sikmesine razı olamam” dedi. Bende durumu biraz şakaya vurup ” abla yuvan yıkılmasın sık dişini biraz” dedim. Söylediğim hoşuna gitmişti ki , bayağı güldük.Çiğdem o gün o konuyu defalarca açtı, konuyu yine açtığında iş yerinin evrak odasındaydık . Evrak odasına kartlı geçiş olduğundan herkes giremiyordu ve anahtarı sadece Çiğdem’de olurdu. Evraklarla uğraşıyor geçmişten bir evrak arıyorduk. Rafa boyu yetmeyince Çiğdem benden yardım istedi. Kucağıma alıp dosyayı almasına yardım ettim. Ellerimle ince beline dokunduğum da farklı duygular yaşadım. O da durumun farkındaymış gibi gözümün içine bakıp gülümsedi sadece. Aşağıya indirdiği dosyayı açıp kurcalarken, eteğinin arasından görünen beyaz kilotu, dikkatimi iyice çekmişti, Artık iş çığrından çıkmıştı. Diz çöküp dosyaya göz atan çiğdem’in arkasına geçtim ve fermuarımı sessizce açtım. Çiğdem hala dosyayla uğraşırken, sikimi saçına sürmeye başladım, arkasını döndü ve benim sikimi gördü. Çok korktum bağıracak diye ama yapmadı. Ne yapıyorsun diyebildi sadece, başka birşey demeden ağzına aldı. Benim soft sex severim, yavaş yavaş yapmak hoşuma gider. Çiğdem ağzından çıkardığı sikimi, tek eliyle tutuyor, tek eliyle de elbiselerini çıkarıyordu. Ağzımızı açmıyorduk ikimiz de. Elbisesini çıkarıp domaltı beton zemine ve eliyle tuttuğu sikimi, göt deliğine dayadı. Ben çektim sikimi ve iyice parmakla alıştırdım. Çok dar göt deliği vardı. Yavaşca sikimin başını dayadım deliğin yanan yuvasına, itecektim tam ” şerefsiz abla böyle yavaş sikilmez” dedi bana. Onun öyle demesiyle, sikimin içeri girerken “löppp” diye ses çıkarması bir oldu. “ahhhhhhhh” diyebildi. Ben mi çiğdemi sikiyordum o mu beni sikiyordu belli değildi. Azmıştı bu kadın. Sikimi çıkarıp ağzına aldı “löp,lööpp” ses çıkararak sömürüyordu, Amının suları fayanslara damlamıştı, o da bunu fark etti ve fayansı yalamaya başladı, bu hareketi beni kudurttu, üç parmağımı amına soktum sikimi götüne ve başladım sert bir şekilde sikmeye, Çiğdem doymuyordu doyuramıyordum. En sonunda boşaldım ama ne boşalma, yere boşaldım ve o yeri tertemiz yalattırdım Çiğdem’e. Çiğdem kocasından sekti benden sekmedi, sekmezdi zaten, kocasının sikemediği götü yara yapana kadar siktim.

Ve o gün bu gündür o evrak odası bizim sex odamız oldu, Ne sexler çıktı o duvarların içinde. Ha kocası mı ne oldu, ara sıra yine geliyor, bana kardeşim diyor, nereden bilsin kardeşi karısını beceriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir