Bu hikaye tarzında bayanların ağzından yaşadığı hikayeler için
Tıkla ve dinlemeye başla : 00353 515 73 52

 Kaynanamı zorla altıma aldım

Selam benim adım Mustafa Antalya’ da yaşıyorum kaynanam Selma ile aramda geçen hikayemi yazmak istedim burada. Yaklaşık 9 sene öncesindeydi ve o zaman henüz yeni evlenmiştik daha evliliğimizin ilk zamanlarıydı.erotik hikaye

Kaynanam öyle tahmin ediyorum ki kızını doldurmaya çalışıyor ve bizi boşatmak istiyordu ben bunu hissediyordum ama bir şey yapamıyordum canım sıkılıyordu. Yine bir akşam işten gelmiştim karım oturmuş ağlıyordu onu görünce hgidip ne olduğunu sordum o da bana annem bana böyle böyle dedi dedi. Benim iyice kafamın tası atmıştı bu kadını sikmeden rahat durmayacak diye kendi kendime söyleniyordum.  sex hikayeKaynanam o zamanlarda 45 yaşlarında falandı balık etli dolgun vücutlu bir kadındı seksiydi ve ben o sinirle doğru onun evine gittim o da dışarıda kapıda sohbet ediyordu içeri girdim ve salonda deli gibi dolaşmaya başlamıştım komşusu ona damadın içeri girdi diye seslendi sonra o da içeri geldi ve ben var gücümle onun belinden sarılarak çektim kendime doğru yapıştım dudaklarına beş dakika emdim dudaklarını bu arada memelerini sıkıyordum ve götünü amını okşuyordum o çekmeye çalışıyordu kendini ama ben buna izin vermiyordum sonra onun saçından tutarak önümde eğdim sikimi çıkarıp fermuardan dayadım bunun ağzına istemiyordum ama sikimi soktum gırtlağına kadar iyice bastırıyordum girsin emsin diye sonra sikim iyice kıvamına gelmişti onu köpek pozisyonuna getirdim ve eteğini kaldırı külotunu indirdim aşağıya sikimi götüne dayadım ve tükrüksüz bir şekilde girdim götünden içeri canı yanıyordu bağırıyordu ama ben aldırış dahi etmiyordum baldırlarını sıkıyordum ve kendime doğru çekiyordum son hızla ilerliyordum götünde artık inlkemeye başlamıştı götünde git gel içerisine çeşme gibi boşaldım sikim inmiyordu hala ve bu kez onu temizlemeden ağzına soktum saçlarından tutarak ona git gel yaptırıyordum beş dakika sonra bir de ağzına boşaldım bu onunda hoşuna gitmişti artık olan oldu diye düşünüyordu belli ki sonra sırt üstü yatırdım bunu omuz bacak yaptım amından içeri girdim ve siktim tam amına boşalacağım sıra çıkararak memelerine doğru fışkırttım bundan sonra dedim bizi boşatmaya kalmazsan sana bunu hep veririm sen de tadına bakarsın dedim o da anlaşılan bir daha sesini çıkarmayacaktı kafa salladı çok hoşuna gitmişti bu durum belli ki benim de hoşuma gitmişti ama bunun bu şekilde olabileceğini ben de tahmin dahi etmiyordum. Şimdi karımla mutlu bir evliliğimiz var ben yaklaşık olarak 4 sene boyunca kaynanamı bu şekilde siktim ve her defasında daha güzel olmaya başlamıştı bir gün karımı bir gün kaynanamı idare ediyordum. Karım o zamanlar tecrübesizdi bu açığı kaynana ile hallediyordum romantizm anlamında ise karım bana yetiyordu. Yan yana geldiğimizde de hiçbir şey olmamış gibi davranıyordu.

 Kaynanamı zorla altıma aldım” Hikayesinde Bir Yorum Var

  1. ben özgür sevgilı sexi kaynanalar, dullar evli hatunlar üçüncü kişiyle karısını paylaşıp güzel fantazi yaşamak isteyen beyler arayın tanışalım mutlu olalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir