Bu hikaye tarzında bayanların ağzından yaşadığı hikayeler için
Tıkla ve dinlemeye başla : 00353 515 73 52

11

Arkadaşım Kerimin Annesini Müdür Yardımcısı Sikti

Selamlar ben 18 yaşındayım lise sonda okuyorum adım mehmet bir gün okulda nöbetçiyken başıma gelen şahit olduğum bir durumu anlatacağım bu durum da bu hikayede başrol olarak bizim okulun salak öğrencilerinden birinin annesi var o arkadaşımın adı selim selimin annesi dul bir karı babasıyla 7 yıl önce boşanmışlar annesinin de  farklı kaşarlıklarını duymuyor değildik selime çaktırmamaya çalışsak bile bizim için her zaman 31 malzemelerinden biri olmuştur selimin seksi annesi neyse ben o gün okulda nöbetçiyken önce kantine gitmiş bir tost almıştım sonra yeriem oturdum diğer nöbetçi arkadaşla laflıyorduk sonra ana kapıdaki nöbetçi bizi aradı ve müdür yardımcısı odasındamı veli geldi görüşecekmiş dedi ve  bende baktım odasındaydı yolla gelsin dedim kadın yavaş yavaş geldi seksi bir kıyafeti vardı kaydını yaptık ben tostumu yemeye devam ettim.

Kadın müdür yardımcısının odasından bir türlü çıkmadı belki bir saat falan geçmişti aradan.

Neyse teneffüs zili çaldı ama kadın hala odadan çıkmıyordu ben ise içeride ne yaptıklarını merak etmekten kuduruyordum resmen. En sonunda yanımdaki arkadaş dayanamadı ve müdür yardımcısının odasının kapısına gitti bakmaya. Anahtar deliğinden baktıktan sonra da koşarak benim yanıma geldi. Çok heyecanlanmıştı hemen gel diye beni çekiştirmeye başladı. Ben de dediğini yaptım ve kapıya gittim anahtar deliğinden baktığımda ise gözlerime inanamadım. Müdür yardımcısı kadının içine düşecek gibi duruyordu. Ders zili çaldığı için koridorda kimse yoktu ve ben de uzun uzun izlemeye devam ediyordum. O sırada müdür yardımcısı kadının bacaklarına dokunmaya başladı. Kadın istemiyordu ama müdür yardımcısı yine de dokunmaya devam ediyordu. Tıpkı arkadaşım gibi bende artık odanın kapısının önünde dolanmaya ve içeriyi dikizlemeye başladım. Ne yaşanacağını gerçekten merak ediyordum.

Kadın her ne kadar istemese de müdür yardımcısı dokunmaya devam etti ve kadın ayağa kalktı ama adam yine de bırakmadı. Bu defa da kadının kalçalarına falan dokunmaya başladı. Resmen kadını her yerinden taciz ediyordu. Kadın bu davranışa sesini bile çıkarmadı ve boyun eğmeye başladı. Sanırım adamın elinde kadına karşı kullanabileceği bir koz vardı yoksa burası okuldu zorlayınca müdür yardımcısını rezil edebilirdi ama yapmadı. Sonra kapıya doğru yürümeye başladılar ve biz hemen oradan uzaklaştık. Odadan çıkıp üst kata yürüdüler. Biz de arkadan takip etmeye başladık. Boş odalardan birine girdiler. Biz de tabi hemen arkalarından kapının önünde bittik kesin sevişeceklerdi ve biz de bunu izleme şansını yakalamıştık kaçıramazdık. Bir kaç saniye öyle bekledik durduk ama bir yolunu bulup onları görmemiz gerekiyordu.

İşte ben hemen kapıyı araladım zaten sevişmeye başlamışlardı duymadılar bile. Kadın hala adama itiraz ediyordu ama bizim müdür yardımcısı çoktan kadının göğüslerini yalamaya başlamıştı bile. Yani ben o ana kadar çok heyecanlı bir olay içerisinde hissediyordum kedimi fakat o yaşananları gördüğümde resmen şok geçirmiştim. Adam resmen okulda gözü dönmüş bir şekilde kadını sikiyordu o anda idrak ettim. kadını ters çevirmiş götünü sikmeye çalışıyordu kadının itiraz ettiği de buydu. Önce inanamadım ama adam ısrarla götüne sokmaya çalışınca emin oldum. Müdür yardımcısı domalttığı kadına arkadan yavaş yavaş girdi. Önce kadın çok canı yandığı için acı sesler çıkardı ama müdür yardımcısı gidip gelmeye başladığında artık alışmış görünüyordu. Bir süre sonra kadın acı yerine zevk sesleri çıkarmaya başlamıştı bile. Onların bu hali beni de azdırmıştı ama ben bir şey yapamadım. mecburen müdür yardımcısının kadının götüne boşalmasını izlemekle yetindim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir